Ben jij die enthousiaste verpleegkundige die ons team in het PijnCentrum komt ondersteunen? Lees dan snel verder ! We zoeken 2 verpleegkundigen.
Het PijnCentrum van Zuyderland Medisch Centrum geldt als een van de grootste en meest gespecialiseerde pijnklinieken van Nederland. Op deze afdeling ontvangen we patiënten zowel poliklinisch als in dagbehandeling.
Als verpleegkundige PijnCentrum assisteer je de pijnspecialist op één van de twee behandelkamers en ben je werkzaam op de eigen dagverpleging waar de patiënten na de behandeling verblijven totdat ze met ontslag kunnen gaan. Pijn is een ingewikkeld verschijnsel, waarbij meerdere factoren een rol spelen. In welke mate een patiënt pijn ervaart, is heel persoonlijk. De ene dag zal de patiënt meer last hebben dan de andere. Voor ons geldt: pijn is wat de patiënt ervaart als pijn en is zo erg als de patiënt zegt dat het is. De pijnbestrijding zoals die door de medisch specialisten wordt uitgevoerd, heeft betrekking op het onderbreken of blokkeren van de prikkel die door de zenuwen wordt geleid.
Wat krijg je ervoor terug?
Je komt te werken in een enthousiast team medewerkers waar je samen werkt met collegae verpleegkundigen, pijnspecialisten (anesthesiologen), medewerkers van de medische beeldvorming en polikliniekmedewerkers.
Meer weten?
Wil je meer informatie of heb je nog enkele vragen? Neem dan gerust contact op met Ludy Willems (Coördinerend verpleegkundige Pijnkliniek), via 088-4591996 of Brian Dircks, (Afdelingshoofd), via 06-53693923.
Selectiegesprekken zullen waarschijnlijk plaatsvinden in de week van 24 april.
Een referentiecheck en screening kunnen onderdeel zijn van de procedure. Voor alle functies binnen Zuyderland wordt een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) gevraagd.
Voorrangskandidaten krijgen, bij gelijke geschiktheid, voorrang op interne en externe kandidaten.
Geïnteresseerd in een vacature? Solliciteer dan via het formulier op de website. In het formulier vragen wij alle informatie die we nodig hebben om jouw sollicitatie in behandeling te kunnen nemen. Zorg er voor dat de ingevulde informatie correct is, op die manier kunnen wij jouw sollicitatie zo snel mogelijk verwerken!
Wij hebben je sollicitatie ontvangen en nemen deze in behandeling. Onze recruiters verwerken alle binnengekomen sollicitaties en beoordelen welke kandidaten het beste aansluiten bij het gezochte profiel. Als jouw profiel aansluit bij de vacature, dan nodigen we je uit voor een selectiegesprek!
Jouw profiel sloot aan bij onze vacature en dus ben je uitgenodigd voor een selectiegesprek. In het selectiegesprek spreek je met één van onze recruiters en/of jouw toekomstige leidinggevende. Vaak zijn er meerdere kandidaten die worden uitgenodigd voor een selectiegesprek. De kandidaat die het beste past bij de vacature, het gezochte profiel en de organisatie, krijgt de baan aangeboden!
Uit de kandidaten die op selectiegesprek zijn geweest, hebben we jou geselecteerd! Je wordt uitgenodigd voor een arbeidsvoorwaardengesprek. Hier bespreken we jouw loon, jouw eventuele keuzes in ons Meerkeuzesysteem Arbeidsvoorwaarden en andere praktische en administratieve zaken. Zo maken we jouw contract zo snel mogelijk en correct in orde.
Gefeliciteerd! Je hebt jouw contract getekend en begint binnenkort aan jouw officiële eerste dag als Zuyderlander! Welkom!