Je bent als Lasser een vakman die zelfstandig laswerkzaamheden uitvoert met oog voor detail en kwaliteit. Je kan technische tekeningen lezen en diverse laswerkzaamheden uitvoeren in overeenstemming met veiligheids-, milieu- en kwaliteitsnormen. Je komt te werken in een dynamische omgeving met volop ruimte om jezelf te ontwikkelen. Je komt te werken bij onze klanten in de regio Limburg voornamelijk in het industriegebied Chemelot.
Als persoon heb jij een passie voor verschillende lastechnieken en je vindt het fijn om in teams aan projecten te werken. Je werkgebied is Elsloo (Limburg) voornamelijk het industriegebied Chemelot en je hebt een flexibele instelling qua tijden en locaties. Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel en je hebt goede communicatieve vaardigheden.
Verder beschik je over:
Maar Stork beloont niet alleen in geld. Wij vinden het belangrijk dat jij alle mogelijkheid krijgt om binnen de organisatie te werken aan jouw persoonlijke en professionele ontwikkeling. De techniek staat immers ook geen dag stil.
Hoe ziet de sollicitatieprocedure eruit?
Wanneer je solliciteert krijg je binnen 5 werkdagen een reactie. De procedure bestaat uit 2 (online) gesprekken gevolgd door een joboffer.
Wil je eerst meer weten? WhatsApp of bel me op +31 6 82362404. Je kan me ook mailen via dennis.zieltjens@stork.com
Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Aan het zonder opdracht voorstellen van kandidaten kunnen geen rechten c.q. verplichtingen worden ontleend.