22 uur
Waar kom je terecht?
We bieden je de kans om als cliëntbegeleider binnen zinvolle daginvulling Sterrekroos in Sittard het team te komen versterken. Binnen Sterrekroos bieden we een gezellig activiteitencentra aan voor 5 tot 10 cliënten. Het is een diverse groep cliënten waarbij het bieden van structuur erg belangrijk is. De cliënten gaan vooral aan de slag met individuele en/of groepsactiviteiten die passen bij hun ondersteuningsvraag. Bij Sterrekroos ondersteun je een gecombineerde groep mensen. Bestaande uit Senioren, EMB en jongeren met een lichte tot ernstige verstandelijke beperking. Door het bieden van structuur, het belevingsgericht werken en het luisteren naar en inspelen op de wensen en behoeften van de cliënt, zorg je voor een fijne dag voor de cliënten.
Jouw baan
Jij als begeleider zult aan de hand van verschillende onderdelen zorgen voor een leuke, sfeervolle en afwisselende dagbesteding. De beleving van bepaalde activiteiten staat oa in het teken van de zintuigen. Een goede balans tussen prikkelen, stimuleren en ontspannen is een pre. Jij weet als begeleider, de cliënt in zijn kracht te zetten, de balans te vinden en hebt in iedere situatie oog voor de cliënten. Dit is zowel voor de groep, als voor het individu.
Jij…
… bent opmerkzaam, iedere kleine verandering in gedrag, lichaamstaal, mimiek en alertheid bij cliënten wordt door jou opgemerkt. Je speelt hier adequaat op in waarbij de relatievorming tussen jou en de cliënt centraal staat. Vanuit deze relatie creëer jij basisveiligheid voor de cliënt waardoor er wederkerigheid in contact ontstaat tussen jou en de cliënt en er samengewerkt kan worden om ontwikkeling tot stand te brengen en doelen te bereiken.
Jouw achtergrond…
… Je hebt een diploma in de zorg op MBO-niveau 3, Verzorgende 3-IG, niveau 4 of HBO niveau
… Je hebt ervaring in de gehandicaptenzorg, jeugdzorg, ouderenzorg of psychiatrie.
Wij…
Onze insteek is een langdurige samenwerking waarin jij in je kracht staat.
Pergamijn investeert volop in de ontwikkeling en opleiding van haar medewerkers. We bieden je de mogelijkheid om je carrière op jouw manier vorm te geven.
Verder bieden wij:
Jij gaat ervoor!
Wil jij?ons team komen versterken en voldoe je aan en de gestelde eisen, solliciteer dan met je motivatie en cv via de website: www.werkenbijpergamijn.nl
De procedure beslaat een kennismakingsgesprek met één van de recruiters; Marie-Christine of Anja. Het tweede gesprek vindt plaats op locatie met de teamleider Karin Moonen en een collega.