Wat wordt jouw uitdaging? Als docent bij LVO draag je bij aan ons onderwijs en dat is altijd in ontwikkeling.Ben je ondernemend en haal je energie uit de successen van iedere leerling? Dan maken we graag kennis met je!
Solliciteren
Het verzorgen van lessen Duits aan leerlingen in de onderbouw van het vmbo.
Wij zijn op zoek naar een docent die: - in het bezit is van een 2e graads bevoegdheid voor Duits - ervaring heeft in het verzorgen van lessen in vmbo - beschikt over voldoende pedagogische en didactische competenties
We bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een brede cafetariaregeling en opleidingsmogelijkheden. Meer weten over het CAO VO? Op de website van de VO-raad staat de meest actuele informatie over deze CAO voor het voortgezet onderwijs. Je kunt daar de CAO downloaden.
T.a.v. mevrouw A. Keldermann, hoofd P&O LVO Westelijke Mijnstreek. E-mailadres:personeelszaken@lvo-wm.nl
De heer M. Leenders, teamleider Graaf Huyn College. Telefoonnummer: +31 46 423 6400 . E-mailadres: m.leenders@stichtinglvo.nl
Voor meer informatie over onze school neem dan een kijkje op onze website: